Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.


www.doktoronline.cz

Deníčky

Kristýnka Svobodová

8. července 2007
12 roků, 6 měsíců a 25 dnů

Pohoda

ze dne 1. dubna 2008 | Mám 8 měsíců a 24 dnů
Asi je tu jaro
Asi je tu jaro
To je pohodička, co? To koukáte jak si lebedíme. Dnes je sice Apríl, ale my si užívali sluníčka. Mamka s taťkou popíjeli kafčo, já měla čajík. Seděli jsme venku na zahrádce, sluníčko krásně svítilo, a my jsme si jen povídali, a smáli se a bylo nám moc a moc krásně..
 

Na výletě

ze dne 29. března 2008 | Mám 8 měsíců a 21 dnů
Na procházce po Vysočině
Na procházce po Vysočině
Dnes jsme si všichni vyjeli na výlet na Vysočinu. Zaparkovali jsme na kraji malé vesničky a pak jsme šli polňačkou k lesu, a do lesa, a já viděla poprvé krásné veliké stromy. Byly krásné a sahaly až do nebe. Větvičky jim sice píchaly, ale to nevadí. Mamka s taťkou mi všechno ukazovali, a mně se to moc líbilo. Taťka mě musel pořád nosit, protože mě to v kočárku moc nebaví. Ale byl to krásný výlet.
 

Velikonoce

ze dne 20. března 2008 | Mám 8 měsíců a 12 dnů
Velikonoce
Velikonoce
Fakt to stálo za to. Byli jsme se podívat do Vaňkovky, protože na Velikonoce pojedem k babičce. Ale tady to fakt bylo suprácký. Všude plno vajec a zajíčků. Všichni byli větší než já. Jen ti živí doopravdičtí byli roztomile malincí.....
 

Konečně čokoláda

ze dne 15. března 2008 | Mám 8 měsíců a 7 dnů
Ochutnala jsem čokoládu
Ochutnala jsem čokoládu
Tak konečně mi dali ochutnat čokoládu. Už na to čekám víc než 8 měsíců. Ale to čekání stálo za to. Čokoláda byla moc, moc dobrá. Slaďoučká, jen se rozplývala na tom mým malým jazýčku. Prý to nemůžu moc často kvůli zoubkům, tak ji asi dlouho neuvidím, ale už se moc těším na další. Udělám na taťku kukuč a bude to. S mamkou je to horší, je přísnější a na moje kukuče moc nedá, ale na taťku se stačí usmát, a je to skoro hotový...
 

Je mi 8 měsíců

ze dne 8. března 2008 | Mám 8 měsíců
Je mi 8 měsíců
Je mi 8 měsíců
Jo, jo, jo, je mi už celých 8 měsíců. Mám radost ze života, jsem moc a moc zvědavá a všechno na světě chci vidět, ochutnat a osahat. Už sama sedím-když mě někdo posadí. Trochu válím sudy. Od Vánoc mám 2 zoubky co mi pěkně rostou a za chvíli mi vyrostou další (proto jsem občas protivná -pššššt). Už nepiju jen mlíčko a čaj, ale papám maso, zeleninu, ovoce a občas i buchtu dostanu, mňam. Snažím se pít z hrníčku - a už mi to trochu jde. Chodím na nočník. Umím křičet, ale také se smát a prskat a dělat všelikaké hlouposti. Jsem už velká a žádné mimi.
 

Oslava

ze dne 8. března 2008 | Mám 8 měsíců
Oslava narozenin
Oslava narozenin
Protože je mi právě 8 měsíců, vzali mě naši do takové cukrárny pro děti. Byli tam hračky a stolečky a zákusky. Tak jsme si tam pěkně poseděli a já si všechno prohlídla. Taťka mě musel nosit a všechno mi ukazovat. A mamka dostala kafíčko a Tiramisu zákusek aby si od nás s taťkou trošku odpočala. Chi chi.
 

...a pak jsem z toho usnula

ze dne 8. března 2008 | Mám 8 měsíců
...až jsem z toho usnula
...až jsem z toho usnula
Jééé ta oslava mých 8 měsíců byla tak moc krásná. byli jsme na procházce a na zákusku a doma a venku a tak nějak pořád dokola. A já byla nakonec tak unavená, že jsem cestou domů úplně usnula.
 

Kohouti

ze dne 7. března 2008 | Mám 7 měsíců a 29 dnů
Na houpačce
Na houpačce
Konečně mě naši vzali na houpačku. Seděla jsem na kohoutech a houpala se a byla to veliká sranda. Zítra mám malé narozeniny :) tak možná proto mě sem naši vzali...
 

Koupání s kačenkou

ze dne 29. února 2008 | Mám 7 měsíců a 22 dnů
Koupání s kačenkou
Koupání s kačenkou
Tady se zase koupu s taťkou a mamka nás fotí. Nejradši mám na koupání kačenku, kterou jsem dostala od nejstaršího bráchy Petě. Ta kačenka chvíli plave, ale já jsem už tak šikovná, že ji ručičkama chytím, a pak ji dám do pusy. Taťka se tomu vždycky směje a říká, že jsem po něm, protože má nejradši pečenou kachnu a už se moc těší až si ji jednou dáme spolu. Já teda nevím přesně o čem to mluví, ale asi to bude něco na papání a papání já mám moc ráda, a už se těším jak si s taťkou pochutnáme.
 

Pohoda

ze dne 28. února 2008 | Mám 7 měsíců a 21 dnů
Pohoda
Pohoda
A tady je to fakt pohoda. Dnes jsme byli s mamkou a taťkou u taťky v práci, potom na procházce na hřbitově, kde jsme dali kytičku mýmu staršímu prostřednímu bráchovi Marťovi, kterýho jsem tady na tom světě už nestihla a je mi to líto. A potom jsme jeli do velikánskýho obchodu Kika, kde se mi moc líbilo, protože tam měli spoustu věcí do mého pokojíčku, který ještě nemám, ale budu mít. A pak jsme zase byli venku a svítilo sluníčko a bylo to všechno móóóc krásný.
 

Slunečnicové brikety

PřihlášeníZapomenuté heslo

Poslední fotky

Oblíbená hračka-hřeben
Ségra čte

Poslední vzkazy

duboisflorence - [Deníček Alenky ]
JOSIANA - [Deníček Alenky ]
Monique - [Deníček Alenky ]
lucky - [Deníček Alenky ]
LUC - [Deníček Alenky ]
Sarbine - [Deníček Alenky ]
duboisflorence - [Deníček Alenky ]
JOSIANA - [Deníček Alenky ]
rychlá a seriózní nabídka půjček - [Deníček Alenky ]
Půjčka mezi jednotlivcem - [Deníček Alenky ]

© Doktororonline.cz | Reklama