Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.


www.doktoronline.cz

Deníčky

Natálčin sloupek

18. července 2005
14 roků, 10 měsíců a 21 dnů

Na horách

ze dne 28. ledna 2009 | Mám 3 roky, 6 měsíců a 12 dnů
Moje první
Moje první "krůčky "na lyžích
Zdar, na konci ledna jsme byli s našima, ale i se spoustou děcek na horách (např. Verunka, Elinka spousta dalších). Bylo bezvadně. Sice jsem zpočátku silně vymrzla v nezavřené lanovce (kucí rakouští si asi někde dávali panáčka), ale pak už to byla paráda. Každý den bazén, hraní si v herničce, na snídani jsem na horách objevila božskou kombinaci: nutela + rohlík a kakao, mňam! Ale hlavně, začala jsem lyžovat! Zatím na hůlce vedle mamky, ale to se brzo zlepší. Už jsme dokázala i vyjet s našima na vleku. Naši mě prý dají i do nějaké lyžařské školky nebo co. Naše ale asi nejvíc potěšilo, že jsem začala chodit spát po osmé hodině a ne v půl desáté nebo v deset jako dřív. Třeba takhle budu chodit spát i doma, ale to ještě uvidím:-) Tak a teď zase po měsíci do školky, už se docela těším. p.s.: Jinak, zajímá vás moje oblíbené slovo? Prrrd!!!!
 

Vánoce byly supér!

ze dne 1. ledna 2009 | Mám 3 roky, 5 měsíců a 15 dnů
Hurá, super dárky!
Hurá, super dárky!
Vánoce byly super prďácký, musela jsem být asi fakt hodná, protože přišel ježíšek a hned několikrát! U nás doma i u babiček ve Vřesině a v Rožnově! Já ho ale nikdy neviděla, ale taťka s ním mluvil a převzal pro mě dárky. A těch letos bylo... Těžko říct, co zařadit na vrchol mého TOP 10:.... Pejsek Lucky, na slovo poslouchající mé neustálé povely? Kuchyňka, na které mámě a tátovi vařím kafe, a peču rybu? Moře plastelíny? Čmelda a Brumla (a který je vlastně který?)? Žehlící prkno? No to je nápor na bednu, uznejte..... Jinak žárovky na stromku svítily na plný knedlík, prskavky prskaly a tak, vždyť to znáte.... Fajn bylo i na horách, kde jsem strávila silvestra. Jenom doufám, že příště si naši vemou vysílačku, ehm (že, rodičové???!!!).
 

Mikuláš

ze dne 6. prosince 2008 | Mám 3 roky, 4 měsíce a 20 dnů
pomoc, divní chlapi....
pomoc, divní chlapi....
Ty brďo, byl u nás Mikuláš! No Mikuláš jak Mikuláš, hlavně přišel i čert, a ten byl panečku děsivý.... Naši vždycky říkali, že si pro mě přijde, a teď už vím, jak vypadá. A jak chrastil těmi řetězy! Raději jsem se schovala u mámy. Měla jsem pěkně nahnáno a slíbila jsem, že už nikdy, ale opravdu nikdy nebudu zlobit, vždycky poslouchat a neutíkat našim, když mě oblékají. Haha, slibem nezarmoutíš! No ne, fakt, teď když někdy zlobím, tak se mi zdá, že čert častěji pokukuje za oknem, to se pak musím rychle zklidnit,nebo jinak naši otevřou okno a bude..... Hele, a proč taťka vlastně říkal čertovi "Martine"?
 

Apalucha

ze dne 20. listopadu 2008 | Mám 3 roky, 4 měsíce a 4 dny
Apalucha-ztracena v listí
Apalucha-ztracena v listí
S tatou, strejdama a Anetkou a Matýskem jsem byla na apaluše na Prašivé. Byla to fajn změna, dosyta jsem si užila smažených jídel a zjistila jsem, že existují i majitelé chat, kteří ze všeho nejvíc na světě nenávidí hosty..... Zase jsem pouštěla draky, ale tentokrát jsme měli jiného než posledně, a ten moc nelítal, ach jo. Taťkovi jsem udělala radost tím, že jsem poprvé v životě ušla skoro 4 kilometry pěšky! No jo, když mě ale výlety více baví v nosičce, chicht. Taky jsem byl v divadle naBořkovi Staviteli, bylo to bezva, hlavně píseň "Recyklovat, recyklovat!" A dověděla jsme se spoustu věcí, třeba že odpad se stává odpadem, jen tehdy, nejde-li zrecyklovat:-)
 

Výlety

ze dne 1. listopadu 2008 | Mám 3 roky, 3 měsíce a 16 dnů
V parku nespodianek
V parku nespodianek
Tak jsem byla zase na nějakých výletech: s našima v Polsku, kde jsem si poprvé v životě zapouštěla draka! bylo to fajn, byl dobrý vítr a měli jsme hezkého dráčka ve tvaru ptáčka (už ho nemáme, babi v Rožnově mu polámala křídla, žejo babi:-)). Navštívili jsme Lesní park nespodianek,kde jsem se vám nekecám, procházela mezi volně puštěnými srnkami, jeleny, daňky, prasátky a tak. No fakt. Cestou zpátky jsme se stavili v krásném akvaparku, kde jsem si v bazéncích zablbla jako zamlada. Nejlepší byla divoká vlna.....
 

Školkaříček

ze dne 15. října 2008 | Mám 3 roky, 2 měsíce a 29 dnů
Jdu poprvé do školky
Jdu poprvé do školky
Začala jsem chodit do školky! Věřte nebo ne, strašně mě to tam baví...Neba mě akorát to ranní vstávání, to bych zakázala,ale co nadělám. Většinou mě vodí máma, se tam i tata. Jsou tam samé super paní učitelky, líbí se mi tolik, že "paní učitelko" říkám i doma mámě nebo babi Gertě. Naši se báli , jak to budu zvládat, ale pohoda, klídek, panáček. Ve školce dokonce po obědě i spím, což naši pořád nemohou pochopit... Všechno jím, nezlobím, a paní učitelky mě chválí. Však doma si to vynahradím! Taky mě ba, že máme pořád nějaký program, už jsme byli 2 x v divadle, v ZOO i v dětském parku v Hlučíně, kde jsem se podívala na svět z koňského sedla!
 

Zase u mořa

ze dne 20. září 2008 | Mám 3 roky, 2 měsíce a 4 dny
Plovu v mořu
Plovu v mořu
Tak jsem byla zase u mořa, a trochu si prodloužila léto. Bylo to perfektní... U hotýlku jsme měli bezva dva bazénky, jeden pro mrňata (tam jsem řádila první týden) a druhý pro velké, kde jsme trénovali plavání druhý týden. Odpoledne jsme chodili ku mořu,kde jsem se nejřív bála vln, ale pak už vůbec. Tam jsem si stavěla hrady, zasypávala se do písku a lovila s našima kamínky ("...ten je škaredý? ne je hezký ... pusa - mlask" a vyhodím ho do vody.) Super byl obědy a večeře, kde jsem se hlavně vždycky těšila na perníčkové.... To byla bašta! Taky se do mě asi zamiloval jeden roztomilý číšník, pořád mi říkal:"Miláčku, dej mi pusu, prosím!" Tak jsem mu dala. Ale jen jednou, prosím pěkně. Už se těším, až pojedu ku mořu znovu, teď tu prší, je tu zima a ošklivo. P.S.: taky pořád vymýšlím nová slovíčka, třeba "puskovna, svítíčko" a tak
 

Další stanování a co nového v srpnu

ze dne 15. srpna 2008 | Mám 3 roky a 29 dnů
Koupačka v kempu
Koupačka v kempu
Stanování se mi zalíbilo, a tak jsme hned další týden vyrazili na repete. Když pod stan, tak na Baldovec... Měli to tam fajn, i když studený bazének,ale super aquaparčík v Blansku, docela zajímavé Sloupovsko šůšovské jeskyně (nebo tak nějak) a taky nějaké zámky, ale ty mě vůbec neba. To by už ale naši mohli vědět, chicht. Jinak v srpnu jsem se moc nefotila, ale ne že by nebylo do čeho píchnout, byla jsem často u babiček v Rožnově, jezdila jsem na kole, a tak všelijak. P.S. Dostala jsem novou postýlku a už (?) spím v pokoji úplně sama, samička. P.S.2: trénuji na dovolenou ve vaně - potápím se na povel: Zachraňte koně! (rybu, či jiná hračka, která je po ruce) Před TV: " Co to pustíváš?" Před usnutím: "Pohádku z pusy!"
 

Stanování s taťkama

ze dne 21. července 2008 | Mám 3 roky a 4 dny
Stanování s taťkama, ostatní děcka
Stanování s taťkama, ostatní děcka
Takže děcka pecka, zkraje prázdnin jsem absolvovala jsem výlet s Anetkou, Matýskem a a našima taťkama. Bylo to zajímavé, spali jsme ve stanech, jeli lanovkou, večer měli oheň, opékali špekoně, prostě jako v sedmdesátých. Na Pustevnách jsem měla malou nehodu a taťka neměl náhradní kalhoty, trumpeta (hlavně že měl batůžek....). No nic, jeho bunda to spravila. A těch borůvek, ty brďo... Cestou na a z výletu jsem poprvé slyšela písničky, které od té doby formují můj život ("Mami, mami, vem mě do ZOO, nebudu už nikdy zlobit johohoho":-)). Stejně ale zlobím a chodím do ZOO, haha....
 

Hurá, mám narozky!

ze dne 12. července 2008 | Mám 2 roky, 11 měsíců a 26 dnů
Narozky 3
Narozky 3
No sláva, den plný dárků je tady, a navíc slavím na etapy, tak se jich sejdo hafo! Od našich jsem dostala kolo, a hurá(!) jde mi to, jezdím jako ďábel, akorát se mi nechce brzdit. Ale asi nejvíc se mi líbily tři jezdící myšky od dědy. Ty jsou supér, tybďo. Koukněte se, jaký jsem dostala krásný dort, a jak byly mňam ty figurky! Den před oslavou jsme si cvičně zkusila noc ve stanu (protože za týden jedu s taťkou stanovat, tak trénink se nesmí podcenit). V neděli jsme si vyjeli na Pustevny a já sama jsem si trhala borůvky, vždyť už nejsem malá, no ne?
 

Slunečnicové brikety

PřihlášeníZapomenuté heslo

Poslední fotky

Oblíbená hračka-hřeben
Ségra čte

Poslední vzkazy

Sarbine - [Deníček Alenky ]
Anna Jana - [Deníček Alenky ]
Anna Jana - [Deníček Alenky ]
petra kouassiva - [Deníček Alenky ]
lopez - [Deníček Alenky ]
Sarbine - [Deníček Alenky ]
pomoci - [Deníček Alenky ]
maria kamakova - [Deníček Alenky ]
Sarbine - [Deníček Alenky ]
Nabídka půjček - [Deníček Alenky ]

© Doktororonline.cz | Reklama